Versum Sp. z o.o. - Baza Firm Evido

Versum Sp. z o.o.

Dane adresowe:

ul. Kolejowa 32,
43-300 Bielsko-Biała
śląskie

Dane kontaktowe:

biuro@versum.pl
33 482 49 49

Dane firmy:

Versum Sp. z o.o.
NIP: 9372676744
REGON: 362795750

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Kolejowa 32, Bielsko-Biała, Polska

Opis firmy Versum Sp. z o.o.

Oprogramowanie Versum jest narzędziem przeznaczonym do wspomagania pracy salonów z branż fryzjerskiej i kosmetycznej. System idealnie nadaje się do wspierania salonów fryzjerskich, gabinetów SPA czy salonów urody.

W czym konkretnie pomoże Ci oprogramowanie Versum? Przede wszystkim, z uporządkowaniem kwestii związanych z rejestrowaniem wizyt Klientów. Po wdrożenie systemu będą mogli robić to w sposób zautomatyzowany, przez Internet. Inna funkcja systemu – przypominanie Klientom o terminie ich zbliżającej się wizyty w salonie. Chcesz wiedzieć więcej o możliwościach Versum?

Odwiedź versum.pl. Przetestuj nas system bez opłat i bez zobowiązań. Przez 14-dni. Sam zdecyduj czy oprogramowanie Versum spełniło Twoje oczekiwania!

Oferta firmy

Przedmiotem oferty firmy Versum jest system informatyczny o tej samej nazwie. Nasze narzędzie przeznaczone jest dla salonów z branży urody, kosmetycznej czy SPA. Więcej informacji na stronie versum.pl.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Tworzenie systemów workflow, a także systemów spedycyjnych, terminalowych, logistycznych, intermodalnych i innych specjalistycznych rodzajów oprogramowania to specjalność software house Necto.
Skutecznie odciążamy przedsiębiorców - zdalną asystą, czyli doświadczonymi sekretarkami wirtualnymi.
Interesuje Cię oprogramowanie księgowe i zastanawiasz się nad tym, gdzie możesz liczyć na profesjonalną pomoc? Zamiast się nad tym zastanawiać, jak najszybciej zapoznaj się z naszą ofertą.