Żłobek ISKIERKI - Baza Firm Evido

Żłobek ISKIERKI

Dane adresowe:

ul. Kanarkowa 1,
30-693 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

kontakt@akademia-muminkow.pl
502 925 125

Dane firmy:

Żłobek ISKIERKI
NIP: 6793014996
REGON: 367530127

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Kanarkowa 1, Kraków, Polska

Opis firmy Żłobek ISKIERKI

Na co dzień robimy wszystko, aby zapewnić najwyższy standard opieki nad maluchami w naszym żłobku. Żłobek Iskierki posiada doświadczoną kadrę, która realizuje różnorodne zajęcia w sposób dostosowany do potrzeb i możliwości rozwojowych dzieci. Staramy się angażować rodziców do wspólnych działań z najmłodszymi, jak i starszymi dziećmi w przestrzeni naszej placówki. Jest to tak naprawdę pierwsze środowisko społeczne naszych małych pociech, dlatego chcemy, aby dobrze i pewnie czuły się w tej przestrzeni. To właśnie tutaj będą uczyć się samodzielności i nawiązywać pierwsze kontakty z rówieśnikami. Umiejętności, które w tym okresie zdobędą ukształtują ich dalszy indywidualny rozwój i zaowocują w przyszłości. Żłobek Iskierki to miejsce przyjazne dla wszystkich, spełniając oczekiwania rodziców oferujemy przestrzeń dostosowaną do potrzeb alergików. Pod tym kątem dostosowane zostały zarówno zabawki i materiały używane podczas zajęć, jak i również cała przestrzeń żłobka.

Oferta firmy

Żłobek ISKIERKI w Krakowie (Piaski Nowe, Wola Duchacka, Kurdwanów) oferuje opiekę nad najmłodszymi dziećmi. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na zlobekiskierki.pl.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Żłobek Klub Smerfy oferuje opiekę nad dziećmi w kameralnym miejscu w Piasecznie.
Nasze angielski przedszkole to oferta dla rodziców i dzieci, którzy chcą zyskać bardzo dużo na uczęszczaniu do naszej placówki.