Baza Firm Evido | Spis Polskich Firm

Przedszkola

CIUCHCIA PUCH PUCH Agata Wawer

Sieć warszawskich przedszkoli Ciuchcia Puch Puch zaprasza wszystkich rodziców poszukujących przyjaznej placówki dla swojej pociechy. Nasze oddziały znajdą Państwo w Wawrze, na Bielanach oraz Targówku. Przedszkola posiadają nowoczesne sale dy(...)

Kamyk Zielony

Jedyne w swoim rodzaju przedszkole terapeutyczne kamykzielony.waw.pl to miejsce przyjazne dla każdego dziecka. Dzieje się tak, ponieważ dzieci są kierowane w bardzo małych grupkach, na które poświęcane jest maksimum czasu naszych opiekunów. (...)

Żłobek Pandzia

Jeśli poszukują Państwo idealnego Żłobka dla swojego dziecka to miejsce jakim jest zlobekpandzia.pl jest najlepsze w swojej kategorii. Oferowany dobry żłobek na Wilanowie to miejsce bardzo uwielbiane przez dzieci, które zapewnia Państwa poci(...)

Centrum Wspierania Rozwoju Dobry Start

Zastanawiasz się nad tym, które przedszkole dla niepełnosprawnych dzieci będzie najlepszym wyborem? Jeśli tak, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Dlaczego warto zwrócić uwagę na nasze przedszkole? Na pewno ważne jest to, że wykorzys(...)

Akadero

Nasze angielski przedszkole to oferta dla rodziców i dzieci, którzy chcą zyskać bardzo dużo na uczęszczaniu do naszej placówki. My prowadzimy wiele zajęć w tym zajęcia z języka angielskiego. Nasze przedszkola na białołęce to rozwiązani(...)

Klub dziecięcy "SMERFY" - Grażyna Orlińska

Żłobek Klub Smerfy oferuje opiekę nad dziećmi w kameralnym miejscu w Piasecznie. Wejdź na stronę smerfy.com.pl i poznaj pełną ofertę żłobka. Klub dziecięcy oferuje wiele rozwijających zajęć. Wyposażenie przedszkola spełnia najwyższe(...)

MiniPrzedszkolak Sp. z o.o.

MiniPrzedszkolak sp z.o.o. prowadzi przedszkole oraz żłobek w Józefowie. Usługi edukacyjne opierają się na najnowszych wzorcach, wprowadzając innowacyjne programy. W przedszkolu, dzieci mogą uczyć się m.in. matematyki oraz języka angielski(...)

Żłobek ISKIERKI

Na co dzień robimy wszystko, aby zapewnić najwyższy standard opieki nad maluchami w naszym żłobku. Żłobek Iskierki posiada doświadczoną kadrę, która realizuje różnorodne zajęcia w sposób dostosowany do potrzeb i możliwości rozwojowyc(...)