Baza Firm Evido | Spis Polskich Firm

Rehabilitacja

Specjalistyczne Centrum Medyczne Małego Dziecka

BaluMed to warszawskie centrum medyczne przeznaczone najmłodszym pacjentom. Udostępniamy doświadczonych pediatrów i technologie diagnostyczne pozwalające wpłynąć pozytywnie na pierwsze lata rozwoju dzieci. Prowadzimy z powodzeniem ciąże i p(...)

Web Development Paweł Nguyen

Fizjoarena jest strona internetową, na której grupa fizjoterapeutów z Warszawy, oferuje swoje usługi z zakresu fizjoterapii. Firma istnieje od kilku lat i ma nieustannie powiększające się grono stałych klientów. Rehabilitacja odbywa się w d(...)

Centrum Zdrowego Człowieka im. Prof. Wiktora Degi

Centrum Zdrowego Człowieka zapewnia szeroki zakres fachowego leczenia w zakresie rehabilitacji. Leczmy w przechodzeniu takich skorzeń jak: niedowład, rwa kulszowa, porażenie mózgowe dzieci, nerwobólach, zespoły bólu kręgosłupa czy zmian reu(...)

Galen Rehabilitacja Sp. z o. o.

Galen to profesjonalny zespół fizjoterapeutów świadczących usługi rehabilitacyjne na najwyższym poziomie. Nasza kadra fizjoterapeutów posiada ogromne doświadczenie w pracy z klientami. Prowadzimy zajęcia na nowoczesnym sprzęcie rehabilitac(...)

Fizjo-Balans

Zastanawiasz się nad tym, który gabinet rehabilitacji będzie najlepszym wyborem? W takiej sytuacji mam dla Ciebie interesującą propozycję — Fizjo-Balans Marta Ornat. Dlaczego warto skorzystać z mojej oferty? Mam po swojej stronie wiedzę i d(...)

Spółdzielnia Socjalna Klika

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej wypożyczalni sprzętu przeznaczonego do rehabilitacji. Jesteśmy firmą która służy przede wszystkim osobom niepełnosprawnym. Zawsze staramy się aby nasz klient był zadowolony, dlatego pomagamy przy(...)