Baza Firm Evido | Spis Polskich Firm

Sprzęt medyczny

TRIMED Sp. z o.o.

Trimed, jest firmą która na krakowskim rynku działa od 2005 roku. Od tego czasu celem firmy było regularne prezentowanie sowich produktów, aby jak najwięcej lekarzy zaczęło z nich korzystać. Nasze profesjonalne urządzenia wybrała ją poka(...)

Medicstar.pl

Nasza oferta skierowana jest do lekarzy, pielęgniarek, farmaceutów, fizjoterapeutów, którzy codziennie chodzą w specjalnej odzieży. Jesteśmy firmą, która już od długiego czasu działa w branży tekstylnej i chce Wam zapewnić dostęp do na(...)

Domasazu.pl

Sklep internetowy DoMasazu.pl został założony w 2006 roku. Jego zadaniem jest oferowanie klientom produktów do masażu, które są dostępne na polskim rynku. Chodzi tu o takie produkty jak na przykład – krzesła, łóżka i stoły do masażu,(...)

Danlab Danuta Katryńska

Decydując się na współpracę z firmą DanLab możecie oczekiwać profesjonalnie przygotowanego wyposażenia do laboratoriów. Firma ta posiada w tym zakresie wieloletnie doświadczenia i dostarcza świetny sprzęt dopasowany do oczekiwań i potrz(...)

BardoMed

Nasza Firma zajmuje się produkcją oraz dystrybucją sprzętu Rehabilitacyjnego oraz Medycznego. Oferujemy państwu sprzęt Najwyższej jakości, jesteśmy obecni na terenie całej Polski, posiadamy licznych doradców. Posiadamy bogaty asortyment, p(...)