Baza Firm Evido | Spis Polskich Firm

Informatyka

E-rejestracja 24

Chciałbyś aby twój gabinet, został wprowadzony w 21 wiek? Masz już dość, osobistej i długotrwałej obsługi pacjentów, która pochodzeniem wywodzi się z czasów przed internetowych? Nic prostszego! Zapraszamy do skorzystania z naszego syste(...)

VOL Sp. z o.o. Sp.k.

W ramach oferty naszej firmy jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom zarówno profesjonalne oraz kompleksowe usługi dotyczące realizowania wsparcie informatycznego. Jednocześnie w naszej firmie zapewniamy usługi z zakresu IT, które wykonuje(...)

Portale Internetowe Rainbow Krzysztof Bochno

Firma Rainbow z Wrocławia specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu funkcjonalnych oraz atrakcyjnych stron internetowych, które z powodzeniem zatroszczą się o wizerunek Państwa firmy. Każda strona www tworzona jest w oparciu o najnowsze tre(...)

Computer Media Consultants Maciej Węgrzecki Radosław Drywulski Sp. j.

Nasza firma ITCenter może się pochwalić ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku. Nasza wieloletnia obsługa informatyczna firm pozwoliła nam zdobyć bezcenną wiedzę w dostarczaniu rozwiązań informatycznych. Na co dzień wspieramy nasz(...)

Promes

Firma kasyserwis.pl to jeden z liderów rynku urządzeń fiskalnych i usług wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem. Oferujemy szeroki wybór kas i drukarek fiskalnych dla małych i większych biznesów. Naszą misją jest indywidualne podej(...)

Altersofthouse Konrad Bielski Dominor

Alter Soft House to studio projektowe i deweloperskie z Warszawy, które zajmuje się projektowaniem aplikacji webowych oraz mobilnych. Software house składa się z zespołu doświadczonych project managerów, programistów, designerów oraz grafik(...)

DO IT GLOBAL LTD

Potrzebny jest outsourcing it? Zgłoście się do nas, a nasza firm przyśle jednego ze swoich specjalistów. Zajmujemy się obsługą informatyczną i robimy to najlepiej jak się da. Korzystamy z wiedzy i doświadczenia. Jeśli potrzebne są aplika(...)

Solith Software Krzysztof Dróżdż

Strona z wtyczką wordpress nie działa? Pojawiły się jakieś problemy? Może ma wirusy albo została zaatakowana przez hakerów? My wiemy jak powinno wyglądać czyszczenie infekcji wordpress i Wam pomożemy. Dla nas czyszczenie malware wordpress (...)