Baza Firm Evido | Spis Polskich Firm

Serwis komputerowy

Radunix Gromniak

RADUNIX to spółka działająca w branży informatycznej. Na rynku pojawiliśmy się w 1990 roku. Prowadzimy sprzedaż sprzętu komputerowego i oprogramowania oraz zajmujemy się pełną budowę systemów informatycznych na zlecenie przedsiębiorcó(...)

KomputerEkspert.pl

W naszej firmie specjalizujemy się w realizowaniu profesjonalnych oraz kompleksowych usług związanych z usługami serwisowanymi komputerów, które jesteśmy w stanie zapewnić zarówno dla firm oraz dla osób prywatnych. Firmom oferujemy stałe w(...)

Cutt.ly

Cutt.ly to darmowe skracanie linków i długich adresów url oraz statystyki kliknięć w czasie rzeczywistym z uwzględnieniem dziennych i całkowitych kliknięć według: mediów społecznościowych, geo lokalizacji, rodzajów urządzeń, przegląd(...)

Espo

Firma ESPO jest Autoryzowanym Serwisem Apple w Warszawie, dzięki czemu może wykonywać usługi serwisowe w okresie gwarancji jak i naprawy pogwarancyjne. Jesteśmy zobligowani do wykonywania napraw na najwyższym poziomie, zarówno w okresie gwaran(...)

KiuBIT Specjalistyczy Serwis Laptopów Krzysztof Cholewiński

Współcześnie laptopy zajmują znaczną część rynku. Co raz niższe ceny komputerów w dużej części odbijają się na jakości sprzętu, więc często opłaca się zainwestować w już posiadanego laptopa niż nabyć nowego i tańszego o podo(...)

IZINET - Serwis Komputerowy

Izinet - serwis komputerowy w Warszawie. Oferujemy usługi z zakresu napraw sprzętu komputerowego (laptopy oraz komputery). Wykonujemy modernizację komputerów oraz składamy nowe według ustalonej specyfikacji. Zajmujemy się sieciami LAN oraz mon(...)