Baza Firm Evido | Spis Polskich Firm

Usługi transportowe

Integral Logistics sp. z o.o.

Chcesz bezpiecznie przewieźć swoje towary? Jeżeli tak to nasza firma, która ma wieloletnie doświadczenie w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego z całą pewnością zrealizuje to zadanie. Dysponujemy nie tylko wysokiej jakości poja(...)

Centrum Napraw Powypadkowych J. Dobrucki

Firma Samochodowa Dobrucki działa to ponad 30 lat doświadczenia na polskim rynku. Oferuje wynajem autokarów, autobusów, limuzyn oraz obsługę imprez okolicznościowych w zakresie dowożenia gości. Wśród usług także przewozy autokarowe na te(...)

Agmar Przewóz Osób i Towarów

W 2010 roku rozpoczęliśmy działalność pod nazwą Agmar oferującą przewozy autokarami i busami w obrębie całego oraz Europy. Mamy 5 pojazdów o różnorodnej pojemności zaczynając od niedużego 8 osobowego VW transportera, a kończąc na (...)

Deric Technik Krzysztof Kruszona

DERIC TECHNIK to firma zajmująca się transportem technologicznym produktów sypkich. To przedsiębiorstwo gwarantuje doradztwo na wszystkich etapach wdrażania technologii, ponadto odpowiada za kreowanie przedsięwzięcia od początku do końca ora(...)

Epitafium - przewozy.pl

Śmierć bliskiej nam osoby za granicą przysparza nam dodatkowego stresu, ponieważ nie dość, że nie żyje nasz bliski, to musimy zająć się sprowadzeniem ciała do kraju oraz pogrzebem i towarzyszącym mu wszelkimi formalnościami. Z pomocą p(...)

PHU Angelika Bogumił Masłowski

Firma transportowa Busy-wrocław od wielu lat specjalizuje się w transporcie osób do Niemiec samochodami nieustannie poddawanymi kontrolom technicznym. Walorem naszej firmy jest połączenie funkcjonalności, profesjonalnej obsługi i niesamowitej (...)

Polcar przedsiębiorstwo transportowe Bogdan Kałabunowski

Firma Polcar specjalizuje się w realizowaniu transportów do niemiec. Obsługujemy firmy, klientów indywidualnych, gwarantujemy profesjonalnie przygotowane pojazdy i zawodowych kierowców, którzy będą w stanie zająć się organizowaniem transpo(...)

ParkujGo Parking Balice

Nasz parking zapewnia bardzo atrakcyjne warunki pozostawienia pojazdów. Zapewniamy bliską odległość do lotniska Balice w Krakowie. Dysponujemy 250 miejscami parkingowymi, które są odpowiednio zadbane oraz oferują pełny monitoring i ochronę.(...)