Baza Firm Evido | Spis Polskich Firm

Materiały budowlane

PECYNA BOGUSŁAW TOPGLAS

Producent mozaiki szklanej zaprasza Was do zapoznania się z dokładną ofertą na stronie internetowej top-mozaika.pl. Warto zaznaczyć, że nasza firma sprzedaje swoje produkty w kraju, jak i również poza jego granicami. Nasze mozaika do łazienk(...)

Standom Sp. z o.o.

Rozwiązania naszej firmy Standom w zakresie chemii budowlanej obejmują zaawansowane technologicznie formuły Ag+Zn, Mikrosfery szklane, Aerogel czy Anti-dust. Nasze produkty antygrzybiczne nie działają doraźnie, ale pozwalają rozwiązać proble(...)

Certus Technologie Budowlane Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą, która zajmuje się produkcją towarów mających bardzo pozytywny wpływ na tworzenie pięknego designu. W sprzedaży mamy między innymi nawierzchnie zewnętrzne, prefabrykaty betonowe czy też produkty infrastrukturalne. Jesteśm(...)

PANEL-STYL Kalinowski, Mucha Spółka Jawna

Panel Styl sp.j. jest firmą, zajmującą się sprzedażą detaliczną i hurtową paneli podłogowych, podłóg drewnianych oraz wielu innych materiałów, służących wykończeniu wnętrz, m.in. drzwi, sklejki szalunkowe, kamień dekoracyjny wewnę(...)

Elite Crete Systems Poland Sp. z.o.o.

Nasza firma Elite Crete Systems, Inc jest jedną z największych i najbardziej znanych firm na świecie specjalizujących się w wykończeniach posadzek betonowych. Dysponujemy na co dzień bazą ponad 100 wyspecjalizowanych punktów technicznych ora(...)

Dyskret Folie Sp. z o.o.

Od wielu lat Dyskret Folie zajmuje się sprzedażą folii okiennych, w tym folii antywłamaniowych, termoizolacyjnych i przeciwsłonecznych. W kategorii proponowanych produktów znajdziesz tez folie do przyciemniania szyb samochodowych dla profesjona(...)

Materiały Budowlane AW Wesołek Sp. z o.o. Sp. K

Nasze firma Materiały Budowlane AW Wesołek zajmuje się dystrybucją różnorodnych materiałów budowlanych czy też opałem. Jednak w naszej ofercie znajdują się również usługi transportowe. Nasza baza transportowa jest systematycznie odnawi(...)

METALPRO Łukasz Kaczanowski

MetalPro jest firmą, która dostarcza wysokiej jakości elementy metalowe dla odbiorców indywidualnych oraz firm. Spośród wielu innych firm tej samej branży wyróżnia ją wysoka jakość, a także szybka dostawa. Rygle do bram można odbierać (...)