Baza Firm Evido | Spis Polskich Firm

Remonty

Bud-Lux S.C Łukasz Dymski, Joanna Oberda

Bud-Lux to firma ogólnobudowlana, która zajmuje się wykonywaniem robót remontowo-budowlanych na terenie Szczecina i okolic. Przez 10 lat funkcjonowania firma wykonała bardzo wiele projektów, które pomogły jej zdobyć popularność oraz zaufan(...)

Parkiety Kraków

Usługi parkieciarskie w Krakowie znajdziesz na stronie parkietykrakow.com. Profesjonalni parkieciarze pomogą w dobraniu parkietu krajowego albo egzotycznego, odpowiednich listw przypodłogowych oraz chemii do pielęgnacji wybranej podłogi. Fachowc(...)

5parkiet

5parkiet to firma zajmująca się kompleksowym montażem i cyklinowaniem podłóg. Działamy na rynku od kilkunastu lat i stale poszerzamy zakres naszych działań oraz staramy się jak najmocniej rozwijać. Jeśli pragniesz zlecić renowację swojej(...)

Firma Remontowo Budowlana REMSOL

Kupno mieszkania to głównie radość, ale i też bardzo często dużo pracy związanej z jego zaadaptowaniem. Planujesz remont mieszkania? A może bólu głowy przysparza Ci kwestia wykończenia wnętrz? Nasza firma remontowo budowlana zadba o każ(...)

Home Hero Złota Rączka

Home Hero Złota Rączka to firma, która stawia na jakość i perfekcję w każdym detalu. Specjalizujemy się w malowaniu ścian i montażu mebli, oferując kompleksowe rozwiązania dla Twojego domu lub biura. Nasza ekipa to nie tylko fachowcy w sw(...)

MAX - Remonty i Wykończenia

MAX - Remonty i Wykończenia to firma remontowa, która od lat dostarcza kompleksowe usługi remontowe i wykończeniowe na najwyższym poziomie. Jako wiodąca firma budowlana, specjalizujemy się w realizacji projektów zarówno dla klientów indywid(...)