Baza Firm Evido | Spis Polskich Firm

Ogrzewanie

AKOM

Jesteśmy firmą, która działa na rynku polskim już od 1992 roku. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku pozwala nam zapewnić naszym klientom profesjonalne oraz kompleksowe usługi w ramach dystrybuowania takich wyrobów jak miedzy inny(...)

Venteco

Przedsiębiorstwo Venteco spod Krakowa posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie realizacji instalacji wentylacji mechanicznej z wykorzystaniem odzysku ciepła – rekuperacji. To nowoczesny sposób na zaopatrywanie obiektów w świeże, ciep(...)

Ocieplenia pianą

Specjalnością naszej firmy są ocieplenia pianką poliuretanową. Swoją działalność prowadzimy głównie na terenie Śląska, jednak zdarza nam się realizować zlecenia na drugim końcu polski. Wśród naszych największych atutów należy wym(...)

4DOM

4 DOM to zespół specjalistów z ponad 15 letnim doświadczeniem w branży. Specjalizujemy się w wykonywaniu rozwiązań w zakresie systemów grzewczych, chłodzących i wentylacyjnych dostosowanych do indywidualnych wymagań klientów. Oferujemy d(...)

HKS LAZAR Sp. z o.o.

HKS LAZAR to rodzinna firma, która od 1937 roku zajmuje się produkcją nowoczesnych urządzeń grzewczych. Regularnie zgłębiamy wiedzę i poszerzamy naszą ofertę o kolejne produkty, zapewniające skuteczność grzania w domach klientów. W nasz(...)

BONITERM M. Osmański, P. Kołodziejczak Sp. j.

Boniterm to firma, która oferuje innowacyjną technikę grzewczą i sanitarną w zgodzie z ochroną środowiska. Zespół doświadczonych specjalistów zajmuje się kompleksowymi rozwiązaniami z zakresu fotowoltaiki i kolektorów słonecznych, dost(...)

FHU Renova Tomasz Gołaś

RENOVA to zaufana firma z Torunia, która jest w pełni profesjonalna i doświadczona. W bogatym asortymencie marki znaleźć można przede wszystkim pompy ciepła, instalacje fotowoltaiczne, klimatyzacje, a także rekuperacje. A wszystko to w bardzo(...)

EKOpunkt LumenProf

LumenProf jest fachowo działającą firmą z doświadczenie, która zapewnia swoim klientom wysokiej jakości produkty takie jak na przykład ogrzewanie podłogowe elektryczne, domy energooszczędne, folia grzewcza oraz wiele więcej. Największym a(...)