Baza Firm Evido | Spis Polskich Firm

Budownictwo inżynieryjne

TITAN POLSKA Sp. z o.o.

Profesjonalizm i doświadczenie w wykonywaniu profesjonalnych usług z zakresu geotechniki, budownictwa inżynieryjnego oraz specjalnego. Firma TITAN POLSKA ma wieloletnie doświadczenie w tym zakresie.W swoich szalunkach, stosujemy znaną i rozpozna(...)

Alkrusz Sp. z o.o. Sp. k.

Zakład Alkrusz zajmuje się studniami głębinowymi. Dzięki takim usługom, które świadczy nasza firma wiele ludzi może oszczędzić na rachunkach za wodę. Koszty wody stale rosną lecz gdy zainwestują Państwo we własne ujęcie wody, któreg(...)

Projekt Przemysław Błaszczyk

Firma Projekt świadczy takie usługi geodezyjne jak: aranżacja map do celów projektowych, która tworzona jest w formie zarówno w numerycznej jak i analogowej, plany usprawnienia ruchu w ogródkach restauracyjnych w rejonie naszej stolicy, propon(...)

POL-MET Sp. z o.o. Sp. k.

Już nie raz ktoś powiedział "Najlepsze konstrukcje stalowe to konstrukcje bezpieczne" i tym właśnie motto kieruje się nasza firma. Nasze hale stalowe są przede wszystkim BEZPIECZNE. Kolejnym ważnym wyznacznikiem jest FUNKCJONALNOŚĆ konstruk(...)

SD TRUCK Szymon Dunst

Sterowane przewierty horyzontalne SD PRZEWIERTY to firma zajmująca się wykonywaniem sterowanych przewiertów horyzontalnych na terenie całej Polski. Zakres działania obejmuje przewierty horyzontalne z wykorzystaniem rur osłonowych i przewodow(...)

Nova Trading S.A.

Firma Nova-Trading posiada nowoczesny park maszyn cnc. Ta metoda pozwala na uzyskanie idealnych kształtów jaka jest cięcie laserowe oraz wycinanie wodą. Ponadto firma oferuje usługi takie jak polerowanie, szlifowanie i wycinanie oraz foliowanie.(...)