Baza Firm Evido | Spis Polskich Firm

Materiały budowlane

Gwarant-Eko S.C. Władysław Młodawski, Dariusz Młodawski

Firma Gwarant-Eko od 1991 roku zajmuje się produkcją worków filtracyjnych. Obecnie możemy pochwalić się pozycją wiodącego producenta w swojej branży realizującego zamówienia dla firm z różnych gałęzi przemysłu. Oferujemy szeroki wybó(...)

Sigma-House Sp. z o.o.

Oferujemy szeroki wybór materiałów budowlanych oraz materiałów do wykończeń wnętrz. Firma Sigma-House posiada swój oddział w Lublinie oraz Łukowie. Naszym Klientom zapewniamy dostawę zamówionych materiałów. Prowadzimy sprzedaż wyrobó(...)

Budujesz.pl Sp. z o.o.

Budujesz.pl to sklep internetowy umożliwiający zakup różnego rodzaju urządzeń potrzebnych do wybudowania oraz wyremontowania domu. Znajdziemy tutaj przykładowo artykuły sanitarne (umywalki, płytki, wanny, brodziki, parawany nawannowe, sedesy(...)

PUP COMPLEX Sp. z o.o.

Firma Complex to doświadczony producentem elementów architektury ogrodowej. Zajmuje się również konstrukcjami dachowymi. Jest liderem w branży ogrodowej na rynku polskim, nazwa firmy jest już znana także na rynku europejskim. Complex stawia n(...)

Farby KABE Polska Sp. z o.o.

Firma Farby Kabe to producent wysokiej jakości farb do wnętrza i elewacji ze szwajcarskim certyfikatem jakości "Swiss Standards". Firma na rodzimym rynku istnieje od 1995 roku. Na przełomie lat swojej działalności Kabe stało się rozpoznawaln(...)

STALMUT Marek Maśka Sp. J.

Jeżeli słyszycie o nas po raz pierwszy to posłuchajcie uważnie! STALMUT to nowoczesna firma, która działa w branży elementów złącznych od 1991 roku. Za cel postawiliśmy sobie solidne i kompleksowe zaopatrywanie klientów w wiele elementów(...)

Marek Sikora "CERAMIC"

1991 to rok w którym na rynku pojawiła się firma Ceramic. Jest to przedsiębiorstwo, którego od samego początku zajmowało się doradztwem oraz sprzedażą materiałów izolacyjnych. Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie oraz wiedza pozwalaj(...)

VIP PARKIET Sp. z o.o.

Vip Parkiet to kilka salonów, specjalizujących się w sprzedaży i montażu drewnianych podłóg. Nasi wykwalifikowani doradcy pomogą Państwu dobrać idealny rodzaj podłogi do Waszych wnętrz. W ofercie posiadamy podłogi z drewna litego, parkie(...)