Baza Firm Evido | Spis Polskich Firm

Języki obce

Professional English Centre Grzegorz Kuśnierz

Kurs języka angielskiego online to innowacyjna metoda nauki! Teraz bez wychodzenia z domu możesz poznać ten najbardziej popularny na świecie język. Odtąd świat stanie przed tobą otworem. Nasze kursy nie mają nic wspólnego z uczeniem się na(...)

Centrum Językowe MOVA

Zapraszamy na angielski dla dzieci w najlepszym wydaniu! W naszym centrum językowym uczymy języka angielskiego dzieci w wieku już od 1 roku. Najmłodsi uczniowie w wieku od 1 do 5 lat nauczani są skuteczną metodą Musical Babies. Oferujemy równ(...)

Nauka języka angielskiego dr Grzegorz Kuśnierz

Wiążesz swoją przyszłość z językami obcymi? Masz w planach podjęcie pracy za granicą? A może wybierasz się na wakacyjny wyjazd, podczas którego przyda Ci się znajomość języka angielskiego? Już dziś rozpocznij naukę, przyswajaj sł(...)

Paroli Łukasz Tyczkowski

PAROLI to sprawdzona szkoła językowa. Zainteresowani nauką mogą zdecydować się na przykład na kurs angielskiego online z lektorem. Co istotne, oferowane kursy językowe prowadzone są na różnych poziomach zaawansowania. Warto dodać, że w o(...)

TEACHERSteam

TEACHERSteam to pionierzy języków z 20-letnim doświadczeniem. Nasz zespół, doskonale zaznajomiony z wyzwaniami językowymi, działa na rynku od prawie dwóch dekad. Jesteśmy nie tylko firmą językową, ale także szkołą językową dla biznes(...)