Baza Firm Evido | Spis Polskich Firm

Kursy i szkolenia

DARO DARIUSZ RENK

Dysponujemy dwiema placówkami, które przeprowadzają specjalistyczne badania oraz szkolenia okresowe w Szczecinie i Nowogardzie. Zapraszamy kierowców zawodowych autobusów oraz tirów na profesjonalne coroczne szkolenie okresowe w jednej z naszych(...)

ALX Sp. z o.o.

Jeżeli interesują Państwa szkolenia Linux, bootcampy i specjalistyczne szkolenia programistyczne, szkolenia z zakresu Microsoft Office, a także wszelkich analiz, statystyk oraz baz danych zapraszamy do firmy ALX z Warszawy. Szkoleniem swoich kurs(...)

Arena 108 Sp. z o.o.

Jeśli zastawiacie się nad nauką programowania, możecie dołączyć do grona studentów Akademii 108. Prowadzimy intensywne kursy, które opierają się na metodzie bootcamp. Nacisk kładziemy na ćwiczenia praktyczne, dzięki którym wiedza jest (...)

RYSZARD PIETRZYK PIETRZYK KANCELARIA PRAWNICZA-AGENCJA OCHRONY PRACY

Nasza Kancelaria Prawa Pracy i BHP działająca na terenie Lublina od lat oferuje swym klientom fachowe szkolenia oraz usługi. Na co dzień zajmujemy się prowadzeniem szkoleń BHP wstępnych oraz okresowych. Jednocześnie pełnimy obowiązki służ(...)

Ośrodek Szkoleń i Informacji Effect

W firmie Effect od 17 lat specjalizujemy się w realizowaniu profesjonalnych szkoleń biznesowych. W naszej firmie wykorzystujemy nowoczesną bazę szkoleniową, która pozwala nam zapewnić naszym klientom doskonałe warunki do realizowania szkoleń(...)

Proxymo

Nasza firma Proxymo posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie ochrony danych osobowych. Naszym klientom zapewniamy merytoryczne wsparcie w zakresie takim jak: audyty ochrony danych osobowych, prowadzenie kompleksowej dokumentacji, w tym dokumen(...)

Centrum Ratownictwa

Centrum Ratownictwa to instytucja która zajmuje się wdrażaniem najnowszych osiągnięć z zakresu medycyny ratunkowej na terenie naszego kraju. Oferta centrum w dużej mierze skierowana jest do rożnego rodzaju firm i instytucji, którym zależy n(...)

Fundacja Ktoś

Praca dla osób z niepełnosprawnością? Zapraszamy do zainteresowania się naszą działalnością. Mamy w tym zakresie spory staż, który pozwala nam przede wszystkim na odpowiednie podejście do osoby niepełnosprawnej. Prowadzimy między innymi(...)