Baza Firm Evido | Spis Polskich Firm

Nauka jazdy

Szkoła Jazdy Kursant s.c.

Firma Kursant z Wrocławia świadczy profesjonalne usługi nauki jazdy. Zapraszamy na kursy prawa jazdy na wszystkie kategorie. Nasi instruktorzy to osoby z doświadczeniem, spokojne i cierpliwe. Precyzyjnie wydajemy polecenia. Udzielamy cennych rad.(...)

Ośrodek Szkolenia Zawodowego

Ośrodek Szkolenia Zawodowego działa na rynku od 1993 roku. Posiada prawo do prowadzenia kursów przyuczających do zawodu i wyuczających zawodu, kursów kwalifikacyjnych, a także innych kursów dla potrzeb własnych słuchaczy zależnie od zapotr(...)

GSszkolenia

Kurs na prawo jazdy kat. D Warszawa znajduje się w ofercie firmy GSszkolenia, która oferuje również kursy na wszystkie inne kategorie. Zajęcia teoretyczne jak i praktyczne organizowane w naszej szkole nauki jazdy prowadzone są w przyjaznej atmo(...)

Auto Szkoła Pałgan Monika Pałgan

Kurs prawa jazdy na obszarze miasta Łódź. Auto szkoła Pałgan od lat szkoli kierowców na kategorie: A, A1, A2 oraz B. Pracują dla nas instruktorzy z bagażem doświadczenia, a równocześnie pasjonaci motoryzacji. Działamy wiele lat, a przez t(...)

Nauka i Technika Jazdy Rawo

Centrum szkoleniowe Nauka i technika jazdy Rawo w województwie zachodniopomorskim w Szczecinie, udostępnia możliwość odbycia zajęć w opcjach m.in. na prawo jazdy kategorii B. Nasza dydaktyka następuje przy zastosowaniu odpowiednich technik sz(...)