Baza Firm Evido | Spis Polskich Firm

Biznes

MARCIN FRAŚ AL-TEL SYSTEMY

W naszej bogatej ofercie sprzedażowej znajdą Państwo najlepsze bezprzewodowe i przewodowe systemy alarmowe, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Bezprzewodowy monitoring do doskonała propozycja przede wszystkim(...)

Formika Sp. z.o.o.

Formika - światowa drukarnia fleksograficzna w Polsce! Zaczynaliśmy swoją karierę jako niewielka placówka, która wykonywała Druk fleksograficzny dla pojedynczych klientów. Od 2006 r. do 2016 r. zdołaliśmy jednak zwiększyć liczbę swoich (...)

VICTUS Ewa Stachacz, Michał Stachacz Spółka Jawna

Nasz sklep z herbatami online daje niepowtarzalną możliwość nabycia świetnej jakości herbat niedostępnych w innych sklepach. Nasza oferta opiera się o ponad 150 gatunków herbat, które z zasady proponowane są jedynie w najlepszych restaurac(...)

Mcover Marta Łapińska

Zapobieganie awariom i wypadkom jest zdecydowanie lepsze i tańsze niż ponoszenie ich konsekwencji. Dlatego też warto stosować osłony do maszyn, które spełniają kilka funkcji. Jak sama nazwa wskazuje, przeze wszystkim chronią maszynę przed n(...)

Agencja Szafa

Specjalizujemy się w organizacji imprez we Wrocławiu. Obsługujemy klientów biznesowych zainteresowanych kreatywną formułą team buildingu, czy eventami na świeżym powietrzu o zacięciu integracyjnym. Bierzemy na siebie kwestie techniczne, zwi(...)

Fun Faktoria

FunFaktoria to agencja eventowa z bogatym, bo aż 10-letnim doświadczeniem w organizacji imprez oraz wydarzeń masowych. Jesteśmy odpowiedzialni za pomoc firmom w organizacji imprez integracyjnych, eventów, wieczorów tematycznych, konferencji, gi(...)

ZNICZOMATY

Firma Zniczonaty24.pl zachęca wszystkich, którzy pragną otworzyć swój własny biznes do rozważenia ciekawego i innowacyjnego projektu jakim jest sieć Zniczomatów, czyli automatów sprzedających lampiony. Urządzenia te są bardzo praktyczne (...)

leonardo school

Jeśli interesuje Cię franczyza edukacja, koniecznie zapoznaj się z naszą działalnością. Co do atutów, na pewno warto podkreślić budowanie wysokich standardów nauczania. Można również powiedzieć, że nasze spojrzenie na przekazywanie w(...)