Baza Firm Evido | Spis Polskich Firm

Szkolenia biznesowe

ANACCO Sebastian Trzaska

Firma ANACCO wychodzi z propozycją szkoleń biznesowych oraz doradztwa o consultingu dla firm. W ofercie naszych warsztatów biznesowych znajdziesz takie tematy szkoleń jak: wartościowanie pracy, motywacja pracowników, zarządzanie przez cele, za(...)

Rock Master S.C.

Rock Master to firma specjalizująca się w szkoleniach przygotowujących do pracy na wysokości. Założyciele przedsiębiorstwa pierwsze kroki stawiali podczas szkoleń wysokogórskich oraz taternictwa. W kolejnych latach w portfolio usługowym poj(...)

Salt Aviation Sp. z o.o.

Salt Aviation to coś więcej niż tylko szkoła latania. Zajmuje się ona również wynajmowaniem statków powietrznych czy dostarczaniem usług takich jak Air Taxi. Głównym przedmiotem działalności jest jednak szkolenie pilotów – Salt Aviati(...)

Kontrakt-OSH J. Gut, W. Haman, R. Zych Sp. j.

Od 1991 roku w naszej firmie Kontrakt OSH skutecznie wspieramy liderów, managerów i handlowców w drodze do sukcesu. Regularnie zajmujemy wysokie miejsca w rankingu najlepszych firm szkoleniowych w Polsce. Swym klientom oferujemy specjalne programy(...)

Akademia Face

Akademia Face to miejsce, w którym każdy ma szansę nauczyć się jak skutecznie wykorzystać moc słów i siłę wizerunku. W naszej Akademii oferujemy autorską, nowoczesną formułę szkoleń z wykorzystaniem najnowszych technologii. Jesteśmy e(...)