Baza Firm Evido | Spis Polskich Firm

Prawo

MG Premium Sp. z o.o.

Potrzebujesz ludzi, którzy zajmą się usługami marketingowymi dla eksportu? Wygląda na to, że właśnie ich znalazłeś! Skorzystaj z oferty MG Premium. Oferujemy rozpoczęcie lub poszerzenie działalności eksportowej przedsiębiorców z każde(...)

Anna Klisz KANCELARIA PRAWNA

Jeżeli interesują Cię rozwiązania problemów prawnych, znajdujesz się w odpowiednim miejscu. Możesz skorzystać z usług Anny Klisz, która pełni funkcję radcy prawnego oraz właściciela Kancelarii Prawnej we Wrocławiu. Oto tematy, w który(...)

Kancelaria notarialna S.C. Maciej Biwejnis, Paweł Orłowski

Maciej Biwejnis oraz Paweł Orłowski zostali powołani na notariuszy w 2006 roku i wspólnie prowadzą Kancelarię Notarialną w Warszawie, na stylu Śródmieścia i Woli, pod adresem Chłodna 15. Tu sporządza się akty notarialne, akty poświadcze(...)

Kancelaria Adwokacka Wioleta Chabora

Nasza kancelaria adwokacka oferuje profesjonalną pomoc prawną świadczoną dla osób prywatnych i podmiotów gospodarczych. Nasze kompetencje są bardzo szerokie i obejmują takie dziedziny prawa jak: prawo rodzinne, prawo cywilne, prawo karne. Wsp(...)

zakaz-konkurencji.pl

Blog wrocławskiego adwokata (podstawowy kontakt - Iwo Klisz), który omawia od postaw zagadnienia zakazu konkurencji. W publikacjach znajdziecie Państwo wskazówki dotyczące radzenia sobie z niekorzystnymi działaniami nieuczciwej konkurencji, a t(...)

Res Cogitans

Res Cogitans to kancelaria prawna zorientowana na potrzeby klientów indywidualnych, biznesowych, instytucji publicznych. Windykacja, a także odszkodowania to główne specjalizacje kancelarii adwokackiej. Adwokat odzyskuje odszkodowania wszystkich (...)

Walkowscy Kancelarie Adwokackie

Kancelaria Prawa Kanonicznego Lex Canonica specjalizuje się z obsłudze prawnej związanej z zawiłościami prawa kanonicznego małżeńskiego, a w szczególności w sprawach o stwierdzenie nieważności małżeństw kanonicznych. Usługi wykonywane(...)

prawnik dla pracodawcy

Klisz i Wspólnicy to Kancelaria Prawa Pracy z Poznania. Specjalizuje się w świadczeniu usług prawnych dla pracodawców. W ramach swoich usług kancelaria zajmuje się doradztwem prawnym dla pracodawców i kierowników działów kadr, przygotowywa(...)