Baza Firm Evido | Spis Polskich Firm

E-biznes

WIÓR Sp.J. Kostro, Romaniuk

Wiór zajmuje się sprzedażą okuć meblowych oraz płyt meblowych. Zaglądając do naszej oferty, sprzedawane płyty meblowe oraz okucia powinny spełnić Państwa wymagania. Oferta jest naprawdę bardzo dobrze przygotowana i warto jest z niej skor(...)

Astrafox Sp. z.o.o

W ramach oferty naszej firmy jesteśmy w stanie zapewnić audyty, które pozwalają na dopasowanie rozwiązań technologicznych w ramach wdrożeń systemów business intelligence do indywidualnych oczekiwań naszych klientów. Jednocześnie w naszej(...)

RSA24

Jak zarządzać apteką, gdy w sprzedaży jest coraz więcej produktów, a ilość reklam sprawia, że Klienci pytają o coraz więcej specyfików? Przede wszystkim wykorzystując nowoczesne systemy informatyczne. Bez wątpienia największą efektywn(...)

Melpe - Program do fakturowania

Dzięki melpe.pl, wystawianie faktur sprzedaży nie będzie już problemem w żadnej firmie. Aplikacja ta jest niezawodnym narzędziem dla różnej wielkości przedsiębiorstw, gdyż pozwala na opanowanie, często niesamowicie skomplikowanych, proced(...)

Samodzielny Przedsiębiorca

Portal internetowy samodzielnyprzedsiębiorca.pl jest nieodzowną pomocą dla młodych, rozwijających się firm. W swojej ofercie strona odpowiada na pytania: jak najlepiej promować swoje produkty, z jakiego biura rachunkowego skorzystać, czy wart(...)

CRM IT - RRUP Sp. z o.o.

Siła CRM i to zarówno jako narzędzia, jak i też praktyki, polega w głównej mierze na możliwości gromadzenia i zarządzania jak największą ilością danych o potencjalnych klientach i kontrahentach. System CRM powinien ułatwiać zespołom s(...)