Baza Firm Evido | Spis Polskich Firm

Klimatyzacja

Elma-RK Sp.J. E. Rasińska

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w realizowaniu sprzedaży wysokiej jakości urządzeń chłodniczych. W naszej firmie prowadzimy sprzedaż hurtową, która realizowana jest dla między innymi serwisów czy instalatorów sprzętu AGD. Jedno(...)

Electro-Clim Polska Łukasz Snoch

Interesują Was systemy wentylacji, klimatyzacji czy rekuperacji? Jeśli tak zapraszamy do kontaktu z firmą Electro-Clim Polska ze Szczecina. W branży tej swoje usługi świadczymy na tyle długo, że nie mają one przed nami żadnych tajemnic. Zau(...)

Remont - Kucharski Robert

Jeśli stoicie przed budową domu to będzie trzeba rozważyć wiele istotnych elementów całej konstrukcji. Dlatego zaglądając na naszą stronę macie okazję do tego, by dowiedzieć się jak funkcjonują pompy ciepła i dlaczego rzeczywiście wa(...)

Evolution Brand Sp. z o. o. Sp. K.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty klima-sklep.pl, ponieważ gwarantujemy ogromny wybór urządzeń w korzystnych cenach, profesjonalną obsługę, tani i szybki montaż klimatyzacji oraz indywidualne podejście do każdego Klienta i doradztwo w każdy(...)

Kaisai Europe Sp. z o.o. Sp. k.

W bogatej ofercie marki Kasai znajdują się urządzenia segmentu RAC i segmentu CAC. Tu kupisz między innymi: klimatyzatory Multi Split, kasetonowe, kanałowe, przypodłogowo-podstropowe, a także klimatyzatory przenośnie, pompy ciepła i kurtyny(...)

Klima-Therm

W naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić realizowanie w profesjonalny sposób systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych czy grzewczych. Posiadamy w naszej bogatej ofercie urządzenia pochodząc od renomowanych producentów jak klimatyzacja Fujit(...)

KlimatON

Uważasz, że przyda Ci się klimatyzacja i w związku z tym szukasz ciekawych propozycji? W takiej sytuacji warto zwrócić uwagę na naszą działalność. Dokładnie mówiąc, skupmy się może na zasilaniu – za zasilanie może odpowiadać pomp(...)

Daikin Airconditioning Poland Sp. z o.o.

Chcesz zacząć oferować produkty Daikin? Albo jesteś projektantem lub architektem i szukasz wysokich jakościowo rozwiązań? Wejdź na daikin.pl i poznaj pełną ofertę firmy, oferującej profesjonalne rozwiązania z zakresu sterowania klimatem (...)