Baza Firm Evido | Spis Polskich Firm

Sprzątanie

TEDAN.PL Mateusz Skwirut

Firma Tedan wszystkim swoim klientom gwarantuje profesjonalne usługi realizowane z dużą starannością przez doświadczonych deratyzatorów. Możemy podjąć się różnorakich zadań i będziemy w stanie zagwarantować, że dzięki naszym metodom(...)

Variovac Polska Sp. z o.o.

Chciałbyś aby sprzątanie w twoim domu było szybkie i proste? Masz dość używania ciężkich, nieporęcznych odkurzaczy w których co chwilę zapycha się worek? Nie trać na to czasu zainwestuj w niemiecki i sprawdzony sprzęt od polskiej firmy(...)

EcoLux Firma Sprzątająca Beata Chorąży

EcoLux to doświadczona firma sprzątająca, usługi sprzątania świadczymy już od 10 lat w stolicy i okolicy. Proponujemy sprzątanie biur, mieszkań oraz domów, a także sprzątanie po remontach, imprezach kulturalnych czy sprzątanie wspólnot (...)

DETERGENS Usługi Porządkowe Łukasz Piechucki

Bez względu na zlecenie, jesteśmy zaopatrzeni we własny sprzęt i własne środki czystości. Jeżeli chodzi o sprzęt, korzystamy z maszyn szwajcarskiej firmy Cleanfix (mamy na mysli m.in. automaty czyszczące, odkurzacze, szorowarki oraz maszyny(...)

PHU EPAK PIOTR PAKUŁA

Ekologia to termin niosący wiele pozytywnych korzyści dla naszego zdrowia, który przekłada się na samopoczucie, witalność, a także higienę będącą istotnym czynnikiem w codziennym, zabieganym życiu, w którym tak rzadko możemy znaleźć (...)

Super Standard

Nasza gdańska Pralnia Super Standard z sukcesami działa na rynku do 2006 roku. Między 2016 a 2017 rokiem przeszliśmy jednak prawdziwą rewolucję. Zainwestowaliśmy wtedy w najlepsze rozwiązania służące konserwacji oraz pralnictwie dywanów. (...)

VerdeAvis.pl

Jeśli poszukują państwo środków czystości najlepszy jakości zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy profesjonalne środki czystości dla różnych gałęzi przemysłu. Atutem naszych środków czystości jest ich wyjątkowa s(...)

Totaldry

Jeśli masz obawy dotyczące szczelności instalacji wodnej, zapoznanie się z naszą ofertą jest obowiązkiem. Co do szczegółów, gwarantujemy, że badanie szczelności instalacji wodnej przebiegnie bez żadnych problemów (można też dodać, ż(...)