Baza Firm Evido | Spis Polskich Firm

Rolety i żaluzje

Krakżal Piotr Kaliciński

Marka Krakżal jest jednym z czołowych, a zarazem najbardziej doświadczonych, producentów osłon okiennych w Polsce. Firma istnieje na rynku z powodzeniem już przeszło 20 lat. Salon firmowy we Wrocławiu oferuje wszystkie dostępne produkty firm(...)

Salon Osłon Okiennych Grzegorz Kratiuk

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą autoryzowanego sprzedawcy systemów osłon okiennych renomowanej marki Krakżal. Firma Krakżal odznacza się sporym udziałem na rynku osłon okiennych, ma bogate, ponad 20 letnie, doświadczenie oraz tysiące(...)

Solar Janusz Smoleń

Stworzona przez nas jednostka gospodarcza "SOLAR" jest czołowym dystrybutorem na rynku żaluzji i rolet okiennych. Posiadamy wzbogacone propozycje, z których powinien skorzystać każdy. W naszych propozycjach odszukacie nie tylko żaluzje, ale prz(...)

Weltex Wiesław Kowalczyk

Firma Weltex zajmuje się wyrobem i montażem żaluzji aluminiowych i drewnianych, rolet materiałowych w prowadnicach dzień noc, w prowadnicy z moskitierą, rolet rzymskich i wolnowiszacych. Ponadto dostarcza klientom plisy do okien typowych oraz d(...)

Rafał Małkowicz Decodesign

DecoDesign to profesjonalny dostawca rolet oraz karniszy, który działa na rynku od 2010 roku. Oferuje produkty przede wszystkim w ogólnopolskiej sieci marketów budowlanych „Mrówka”. Firma zdobyła zaufanie wielu tysięcy klientów, którzy k(...)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lazur

Nasza firma od ponad 20 lat zajmuje się sprzedażą jak i produkcją wielu wysokiej jakości produktów do domu czy ogrodu. Jako producent karniszy mamy u siebie karnisze metalowe, karnisze galwanizowane. To jednak nie wszystko, gdyż nasza oferta t(...)

UNIROL

Jeżeli interesują Cię rolety antywłamaniowe Warszawa, zapoznanie się z naszą działalnością jest po prostu koniecznością. Można powiedzieć, że mamy po swojej stronie wiedzę popartą ogromnym doświadczeniem (jesteśmy na rynku od 2001 r(...)

AKOM

Zajmujemy się w naszej firmie Akom realizowaniem profesjonalnych i specjalistycznych usług na rynku sprzedaży osłon okiennych. Jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom trwałe, stylowe rolety zewnętrzne. Jednocześnie w naszej firmie zapewni(...)