Baza Firm Evido | Spis Polskich Firm

Ogrodnictwo

Gospodarstwo Ogrodnicze Hyży Bronisław

Szkółka Róż Hyżowie zlokalizowana jest w Gdowie, nieopodal Krakowa. Gospodarstwo ogrodnicze Pana Bronisława skupia się w głównej mierze na produkcji róż ciętych oraz krzewów róż ogrodowych. Wszystkie róże wyhodowane na gospodarstwie (...)

Flora and Fauna Sp. z o.o.

Flora and Fauna Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie to specjalistyczny sklep ogrodniczy oferujący profesjonalny sprzęt do uprawy roślin. W ofercie naszego sklepu internetowego oraz punktu stacjonarnego znajdziecie Państwo szeroki wybór akcesoriów(...)

Garden-Pasje.pl

Firma ogrodnicza Garden Pasje oferuje swoim klientom aranżacje oraz pielęgnację ogrodów. Garden Pasje składa się z zespołu doświadczonych osób, które swoje umiejętności wykorzystują w praktyce, pomagając stworzyć ogrody marzeń. W zakr(...)

Daniel Spyra F.H.U. Goodlink.pl

Siedziba firmy GrowBox mieści się w Białej, zaś sklep stacjonarny we Wrocławiu. Mamy również sklep internetowy growbox.pl, gdzie znajdą Państwo wszelkie niezbędne akcesoria do ogrodów. To wyróżniający się ze względu na swój asortymen(...)

Markflor

Szkółka Drzew i Krzewów Marek Gurgul z siedzibą w Krakowie od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się produkcją sadzonek drzew i krzewów ozdobnych. Zajmujemy powierzchnię ponad 50 hektarów. W ofercie posiadamy drzewa iglaste, drzewa liścias(...)

Tosun

Potrzebny Ci wóz paszowy i w związku z tym rozglądasz się za najciekawszymi propozycjami? Tak się składa, że możemy Ci coś zaoferować (mamy na myśli propozycję nie do odrzucenia). Być może zadajesz sobie pytanie, o czym mowa? Najkrócej(...)

Mazurski Ogród

Nasza główna specjalizacja to projektowanie ogrodów. Działamy na co dzień w Ełku i najbliższych miejscowościach. Podchodzimy w sposób kompleksowy do usług ogrodniczych. Pielęgnujemy tereny zielone na zasadzie taniego abonamentu. Wszystkie (...)

AGADENDRON

Interesuje Cię nasadzanie drzew i krzewów? Uważasz, że potrzebujesz zaufanej pomocy? W takiej sytuacji warto zdecydować się na wiedzę popartą ogromnym doświadczeniem — czym prędzej zapoznaj się z naszą działalnością. Co do samych (...)