Baza Firm Evido | Spis Polskich Firm

Pozostałe

Berendsen Textile Service Sp. z o.o.

Firma Berendsen to lider na rynku związanym z przygotowywaniem odzieży ochronnej i różnego rodzaju mat higienicznych. W stałej ofercie znajduje się wiele doskonałych propozycji, które powinny przypaść do gustu najbardziej wymagającym klien(...)

"Alan" Andrzej Kruk

Zajmujemy się m.in. czyszczeniem studni kanalizacyjnych oraz udrażnianiem kanalizacji sanitarnej i deszczowej. Jeżeli chodzi o ofertę dotyczącą udrażniania kanalizacji to wygląda ona tak: - Udrażnianie sieci kanalizacji sanitarnej wewnęt(...)

Danvost Daniel Knapczyk

DanVost to szeroki wybór .elektronarzędzi, elementów pneumatycznych, oraz urządzeń akumulatorowych, jak na przykład wiertarko - wkrętarki, szlifierki, czy odbiorniki radiowe. Firma to również autoryzowany dealer produktów marki Makita. Nasz(...)

Adezz Poland Karol Lewandowski

Sprzedajemy nowoczesne donice, a także elementy małej architektury. Nasze donice sprawdzają się w przestrzeniach publicznych ze względu na ponadprzeciętną wytrzymałość, w ogrodach, na tarasach, wewnątrz nieruchomości. Mamy ponadto ciekawe(...)

Abachi.com.pl

Potrzebujesz sauny? Zapraszamy Cię do naszej strony internetowej na której zobaczysz pełną ofertę naszej rodzinnej firmy z okolic Nowego Targu. Jesteśmy firmą rodzinną, która od lat świadczy usługi, oraz zajmuje się produkcją saun fińsk(...)

Elevatio Paweł Pochwalski

Nasza firma Elevatio.pl oferuje mycie okien i elewacji, czyszczenie i renowacje cegły, czyszczenie dachów i kostki brukowej. Jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym zabrudzeniem, a powierzone nam zadania wykonujemy dokładnie i sprawnie. Dzia(...)

P.U.H. Karol Kozłowski Serwis Zamków SZYFR

Nasza warszawska firma ślusarska swym klientom oferuje całodobową pomoc w sytuacjach awaryjnych na terenie Warszawy i okolic. Zapewniamy ze swej strony dojazd na terenie Warszawy, bardzo konkurencyjne ceny, niezawodność i bezkonkurencyjność. N(...)

Halplan

Chcesz wygodnie odpoczywać na świeżym powietrzu niezależnie od pogody? Planujesz urządzić przyjęcie w ogrodzie, ale obawiasz się o wiatr lub deszcz? Chcesz stworzyć mobilny punkt sprzedaży, w którym zaprezentujesz swoje usługi i produkty (...)