Baza Firm Evido | Spis Polskich Firm

Wyposażenie wnętrz

Grupa Armatura SA

Grupa Armatura SA to polski producent najwyższej jakości ceramiki i armatury kuchennej i łazienkowej. Profesjonalne i nowoczesne baterie do umywalek czy zlewozmywaków, prysznice i kompakty WC, umywalki, grzejniki aluminiowe i wiele innych artyku(...)

Glass House Sp. z o.o.

Projektujemy, produkujemy i sprzedajemy elementy szklane do aranżacji wnętrz. Proponujemy lustra, zabudowy balkonów, szklane motywy do kuchni, kabiny prysznicowe i wiele innych rozwiązań. Jesteśmy w stanie wprowadzić na szkło profesjonalne na(...)

GAGA Hurtownia Kamienia Budowlanego

Założona w 1983r. firma Gaga Granit, to niezwykle doświadczona w obszarach kamienia i jego wyrobów, polska firma. Celem działalności jest stałe zabieganie do tego, by odbiorca uzyskał od firmy Gaga najwyższej jakości wyroby kamienne. Gaga d(...)

FHU Spec

Zachęcamy do wyboru świetnych jakościowo propozycji kominków, pieców wolnostojących czy kuchenek spalających drewno. To wszystko co odszukacie w naszej firmie jest rzeczywiście niezwykle dobrze przygotowane i będzie odpowiadać wymagającym (...)

Faneco Bis Sp. z o.o. Sp. k.

Produkujemy i dostarczamy do firm oraz instytucji wyposażenie toalet. Firma FANECO zaopatruje toalety w hotelach, instytucjach, galeriach handlowych i innych obiektach publicznych. Stworzyliśmy kilka linii produktów dedykowanych, które wyróżnia(...)

ANDAX Jasiński Andrzej

Suszarki używamy prawie codziennie, jest sprzętem, który znajduje się w każdym gospodarstwie domowym. Jej zastosowanie jednak jest dużo szersze, jest niezbędna również na basenach, w klubach fitness, siłowniach, a także w łazienkach hotel(...)

P.H.U.P SEART Anna Sekuła

Zajmujemy się sprzedażą akcesoriów do mebli. Są to wykończenia idealne do produkcji rustykalnych kredensów, szafek, komód, skrzyń czy też kufrów. Oferowane przez nas wyroby są prasowane ze stali lub odlewane z żeliwa czy mosiądzu. Oferu(...)

Renata Schröter

Jeśli szukacie dla siebie opakowań jednorazowych możecie zdecydować się na propozycje przygotowywane przez naszą firmę. Do zaoferowania mamy zróżnicowane opakowania i każdy kto będzie się decydował na naszą firmę rzeczywiście może by(...)