Baza Firm Evido | Spis Polskich Firm

Gabinety lekarskie

Best Vision Salon Optyczny

Miło nam poinformować, że Best Vision stał się nowym salonem optycznym na mapie okulistycznej Bydgoszczy. Rozpoczęliśmy działalność na osiedlu Bartodzieje w Parku Handlowym Balaton. Nasze atuty to wyjątkowo profesjonalna obsługa i konkure(...)

Qclinique Jakub Kulesza

Gabinet medycyny estetycznej Qclinique zaprasza do korzystania z szerokiej gamy zabiegów wykonywanych przy użyciu nowoczesnych urządzeń i doskonałej jakości preparatów. Jeśli chcesz się poczuć młodo, pięknie i atrakcyjnie, jeśli chcesz p(...)

Balticmed Przychodnia sp. z o.o.

Interesuje Państwa opieka medyczna na wysokim poziomie w Szczecinie i jego okolicach? Zapraszamy do Balticmed. Jesteśmy placówkami medycznymi, które zawierają w sobie nie tylko wysokiej jakości sprzęt, ale również zatrudniającymi znakomityc(...)

Orto-Pes

Holistyczne spojrzenie - to hasło, z którym identyfikuje się "Orto-Pes". Firma swoją siedzibę ma we Wrocławiu, przy ulicy Grabiszyńskiej 241H, Znajduje się tam również pracownia protetyczno-ortopedyczna oraz sklep ortopedyczny. Firma świad(...)

Łukasz Michalak

Centrum Medyczne Michalak we Wrocławiu oferuje zabiegi z medycyny estetycznej, ortopedii oraz laseroterapii. W gabinecie wykorzystywane są nowoczesne lasery do usuwania przebarwień i depilacji laserowej, a także zabiegi medycyny estetycznej przy (...)

Indywidualna Praktyka Lekarska Jacek Sieredziński

Nazywam się Jacek Sieredziński i wykonuję badania USG piersi, tarczycy, szyi, jamy brzusznej, układu moczowego, wątroby, pęcherzyka żółciowego, dróg żółciowych, nerek, trzustki, śledziony, aorty i dużych naczyń krwionośnych, gruczoł(...)

Centrum Laryngologii Mille Medica

Przychodnię Mille Medica w Warszawie tworzą specjaliści z różnych obszarów medycyny, korzystający ze swojego wieloletniego doświadczenia oraz najnowocześniejszych metod leczenia. Główną specjalizacją kliniki jest laryngologia, w tym lecz(...)

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Justyna Radkiewicz

Potrzebna jest konsultacja ginekologiczna? Zapraszam do mojego gabinetu. Zajmuje się ginekologią od wielu lat. Mam bardzo duże doświadczenie, dlatego jestem w stanie pomóc każdej swej pacjentce. Potrzebna jest cytologa ginekologiczna? Wykonuje (...)