Baza Firm Evido | Spis Polskich Firm

Uroda

DEVIN INVESTMENTS Sp. z o.o.

Czy byliście kiedyś w Domach Mody Modo? Jeżeli nie odwiedziliście tego centrum handlowego to najwyższy czas, żeby to nadrobić. Znajdziemy tam blisko 350 sklepów! Jest w czym wybierać. Według nas każdy powinien znaleźć coś, co go interes(...)

Kitki.pl

Kitki.pl to skup włosów prowadzony przez zakład fryzjerski z Opola. Nasza historia w branży sięga 2009 roku. Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny za kilogram włosów. Stawki uzależnione są od długości kosmyków – kupujemy włosy naturalne od(...)

TUSS Agata Matusiak

„Nie mam się w co ubrać” to stwierdzenie znane każdej kobiecie, a przepełniona szafa zdecydowanie nie poprawia humoru, zwłaszcza gdy małymi krokami zbliża się zabawa andrzejkowa, święta Bożego Narodzenia czy też Sylwester, który plan(...)

PATRIA NOSTRA Piotr Puciński

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w produkowaniu wyrobów odzieżowych, które oferujemy z zapewnieniem stylistyki patriotycznej. Jednocześnie w naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić zarówno oryginalne oraz ciekawe projekty między in(...)

DepiLab Szczecin Centrum

Chcesz skorzystać z depilacji laserowej i na zawsze pożegnać nadmierne owłosienie, ale boisz się bólu towarzyszącemu zabiegowi? Zainteresuj się ofertą sieci salonów DepiLab ze Szczecina! Wykorzystywane tu lasery wyposażone są w nowoczesne(...)

Skopia Estetic Clinic

Skopia Estetic Clinic oferuje swoim klientom profesjonalne zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. W ofercie można znaleźć usługi, takie jak mezoterapia igłowa, wampirzy lifting czy też wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym(...)

JP Studio

Interesuje Cię makijaż permanentny oczu? W takiej sytuacji może zechcesz zapoznać się z naszą pomocą? JPstudio gwarantuje wiedzę (wiemy wszystko na temat makijażu permanentnego) i doświadczenie. Nietrudno się domyślić, że zajmujemy się(...)

Bleuet Sp. z o.o.

Oferowana przez nas mezoterapia igłowa to metoda skuteczna w działaniu. Wiemy jak ważny jest wygląd, dlatego korzystając z tej metody można bezpośrednio w odpowiednie miejsce podać specjalny środek. W ten sposób skóra zaczyna wyglądać o (...)