Baza Firm Evido | Spis Polskich Firm

Salony kosmetyczne

Salon urody Revitalis Katarzyna Żywicka

Gabinet Kosmetyczny Revitalis ze Szczecina proponuje Państwu niezwykle szeroką gamę zabiegów upiększających, pielęgnacyjnych oraz odmładzających skierowanych na twarz, ciało, dłonie oraz stopy. Wykorzystujemy najlepsze preparaty, a zabiegi(...)

Beauty Duty Brzozowski

Warszawska Klinika Estetyki Ciała Beauty Duty to miejsce, w którym wykonuje się depilację laserową, szereg zabiegów pielęgnacyjnych i kosmetycznych, a także zabiegi związane z medycyną estetyczną (m.in. botox i nici PDO). Klinika stawia na(...)

Justyna Małek Amazing Studio

Amazing Studio to perfekcyjna firma, które zatroszczy się o wizerunek Twoich dłoni i nie tylko. Oferujemy profesjonalną stylizację paznokci, a w tym przedłużanie i utwardzanie. Do naszej pracy wykorzystujemy najlepszej jakości kosmetyki i inn(...)

Clinica Cosmetologica Sp. z o.o.

Clinica Cosmetologica z siedzibą w Sopocie to miejsce, które pod tym szyldem reprezentuje jedną z trzech placówek. Serdecznie zapraszamy do przyjrzenia się naszym rozwiązaniom, które z całkowitą pewnością będą świetnym sposobem by odpow(...)

Sekrety Piękna

Klinika medycyny estetycznej Sekrety Piękna to miejsce, które tworzą doświadczeni specjaliści, profesjonalnie wyposażone gabinety i przyjazna atmosfera. Oferujemy Państwu różnorodne zabiegi medycyny estetycznej, których zadaniem jest popraw(...)

Gabinet Medycyny Estetycznej Atelier 103

Ten gabinet kosmetologii i medycyny estetycznej w Gdyni to owoc moich wieloletnich doświadczeń oraz podejścia do zdrowia i urody, które jest dyktowane prawdziwą pasją. Zapraszam serdecznie do przyjrzenia się z bliska oferowanym tutaj rozwiąza(...)

Vectus Gdańsk

Nasz salon urody z Gdańska jest miejscem, w jakim czeka na Państwa bezbolesna depilacja gdańsk z wykorzystaniem najnowocześniejszego lasera palomar vectus. Jest on laserem diodowym, wykorzystywanym do usuwania zbędnego owłosienia. Jego działan(...)

Aneta Buczek ANETT-BEAUTY

Specjalizujemy się w realizowaniu profesjonalnych oraz kompleksowych usług kosmetycznych, które wykonywane są w formie mobilnej na terenie całego województwa mazowieckiego. Nasze usługi można sprawdzić na zabiegkosmetyczny.pl, gdzie można z(...)