Baza Firm Evido | Spis Polskich Firm

Diety i odżywianie

My Dietetycy

Zaufaj ludziom pracującym w poradni My Dietetycy! Misją naszej poradni jest promowanie należytego sposobu odżywiania oraz uświadamianie klientów, co jest najlepszą profilaktyką i sposobem leczenia większości chorób cywilizacyjnych. Z pewno(...)

Dieta Na Telefon Nina Czyżowska

OptimalFit to firma, która już od dłuższego czasu znajduje się na rynku i oferuje Wam zdrowe i optymalne jedzenie. Jeżeli myślicie o tym, aby przejść na dietę, ponieważ chcecie zgubić zbędne kilogramy, to bardzo chętnie Wam pomożemy. Z(...)

Dietly

Jesteś zainteresowany cateringiem dietetycznym na najwyższym poziomie? Wejdź na stronę internetową dietly.pl. Tutaj znajdziesz i porównasz oferty firm specjalizujących się w dostarczaniu diety pudełkowej. W naszym serwisie internetowym znajd(...)

Sztuka Jedzenia

Dobrze zbilansowana dieta w formie gotowych posiłków przygotowanych i codziennie dostarczanych po drzwi, to właśnie jest dieta z dostawą. Catering dietetyczny to indywidualna dieta oraz opieka dietetyka. Całość można zamówić poprzez wypeł(...)

Zdrowie i Sport Karol Wołkowicz

Karol Wołkowicz Zdrowie i Sport to bardzo dobrze wykwalifikowany specjalista od odżywiania - dietetyk online. Zapewnia on profesjonalne leczenie zaburzeń zdrowotnych oraz najwyższej jakości opiekę żywieniową nad sportowcami. Dietetyk posiada (...)