Baza Firm Evido | Spis Polskich Firm

Zdrowa żywność

BALVITEN SP. z o. o.

Balviten to producent i sklep oferujący swoim klientom zdrową, bezglutenową żywność. Osoby chore na celiakię lub reagujące alergicznie na gluten w potrawach, w ofercie Balviten odnajdą wiele produktów bezpiecznych dla swojego zdrowia i samo(...)

Ekolabos Sp. z o. o.

Ekolabos to nazwa laboratorium badań środowiskowych. W ofercie znajdziesz oprócz badań wody m.in. badania kosmetyków czy badania żywności i pasz. Weźmy pod lupę badania żywności i pasz (wszystkie informacje na temat każdego badania podali(...)

Gryczanka.pl

Polecamy Państwu zdrową żywność do kupienia w Białymstoku przy ul. Generała Władysława Andersa 40/26. W swojej ofercie mamy m.in. bakalie (suszone owoce i orzechy), polecane ze względu na fakt iż są bez chemii i cukru, co stanowi zdrową (...)

dobrekonopie.pl

Konopie zazwyczaj kojarzą się negatywnie z narkotykami, w tym z marihuaną. Ale oleje z konopi siewnych to coś zupełnie innego. Nie zawierają one psychoaktywnych substancji, a więc nie uzależniają i są bezpieczne dla zdrowia. Olej z konopi s(...)

MARSS

W ramach oferty naszej firmy Marss jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne oraz kompleksowe usługi w zakresie realizowania produkowania oraz dystrybuowania filtrów powietrza. Zapewniamy filtr hepa na wymiar, który jest odpowiednio zrealizowany (...)