Baza Firm Evido | Spis Polskich Firm

Medycyna

Przychodnia Medyczna Pramed Sp. z o.o.

Nie trać czasu i odwiedź gabinety naszych lekarzy specjalistów w Szczecinie. Specjalnie dla Państwa przychodnia otwarta jest w godzinach od 7.00 do 20.00 dzięki czemu na bieżąco mogą państwo korzystać z gabinetów naszych lekarzy specjalist(...)

Krew pępowinowa

Takie rozwiązanie ma wielu zwolenników. Są wśród nich głównie zatroskani rodzice, dla których krew pępowinowa to drogocenne źródło pomocy na wypadek choroby ich pociechy. Czy rzeczywiście jej wykorzystanie pomoże ocalić zdrowie i życi(...)

Synapsa Med sp.zo.o.

SENSO- REX to doświadczony producent artykułów do terapii sensorycznej, a także wyrobów obciążeniowych. Firma ta doskonale zna się na terapii sensorycznej, dlatego wie, jak ważną rolę w rozwoju dziecka pełni zmysł dotyku i odbiór bodźc(...)

centrum gloska

Logopeda online Katarzyna Czyżycka jest firmą działającą na polskim i światowym rynku logopedycznym od roku 2012. Misją firmy jest dostarczanie profesjonalnej pomocy logopedycznej dla dzieci dwujęzycznych ze wszystkich miejsc na świecie. Nap(...)

Vidium Medica

Choroby oczu niewątpliwie są dużym problemem, jeżeli macie Państwo jakieś problemy z oczami to zapraszamy do odwiedzin naszej kliniki. Dokładamy wszelkich starań, aby pacjenci czuli się u nas jak najlepiej i jak najszybciej mogli odzyskać p(...)

Poradnia przy Szaserów

Twój wygląd musi ulec zmianie? Zastanawiasz się nad tym, gdzie możesz liczyć na lifting twarzy bez skalpela warszawa? Biorąc to pod uwagę, zachęcamy do jak najszybszego zapoznania się z naszą ofertą. Niewykluczone, że pojawiło się pytan(...)

KDK Medica

Uważasz, że przyda Ci się korekta powiek Warszawa i zastanawiasz się nad tym, gdzie możesz liczyć na skuteczną pomoc? Tak się składa, że już nie musisz o tym myśleć — wystarczy jak najszybsze zapoznanie się z naszą ofertą. Jeśli(...)

CardioTeam Sp. z o.o.

Poradnia Specjalistyczna CardioTeam to miejsce, w którym zadbasz o swoje serce, jak nigdy wcześniej. Placówka, oferuje szeroki zakres usług medycznych, które świadczone są na najwyższym poziomie. W szeregach naszych specjalistów, znajdziesz (...)