Baza Firm Evido | Spis Polskich Firm

Rehabilitacja

Specjalistyczne Centrum Medyczne Małego Dziecka

BaluMed to warszawskie centrum medyczne przeznaczone najmłodszym pacjentom. Udostępniamy doświadczonych pediatrów i technologie diagnostyczne pozwalające wpłynąć pozytywnie na pierwsze lata rozwoju dzieci. Prowadzimy z powodzeniem ciąże i p(...)

Web Development Paweł Nguyen

Fizjoarena jest strona internetową, na której grupa fizjoterapeutów z Warszawy, oferuje swoje usługi z zakresu fizjoterapii. Firma istnieje od kilku lat i ma nieustannie powiększające się grono stałych klientów. Rehabilitacja odbywa się w d(...)

Centrum Zdrowego Człowieka im. Prof. Wiktora Degi

Centrum Zdrowego Człowieka zapewnia szeroki zakres fachowego leczenia w zakresie rehabilitacji. Leczmy w przechodzeniu takich skorzeń jak: niedowład, rwa kulszowa, porażenie mózgowe dzieci, nerwobólach, zespoły bólu kręgosłupa czy zmian reu(...)

Galen Rehabilitacja Sp. z o. o.

Galen to profesjonalny zespół fizjoterapeutów świadczących usługi rehabilitacyjne na najwyższym poziomie. Nasza kadra fizjoterapeutów posiada ogromne doświadczenie w pracy z klientami. Prowadzimy zajęcia na nowoczesnym sprzęcie rehabilitac(...)

Fizjo-Balans

Zastanawiasz się nad tym, który gabinet rehabilitacji będzie najlepszym wyborem? W takiej sytuacji mam dla Ciebie interesującą propozycję — Fizjo-Balans Marta Ornat. Dlaczego warto skorzystać z mojej oferty? Mam po swojej stronie wiedzę i d(...)

Spółdzielnia Socjalna Klika

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej wypożyczalni sprzętu przeznaczonego do rehabilitacji. Jesteśmy firmą która służy przede wszystkim osobom niepełnosprawnym. Zawsze staramy się aby nasz klient był zadowolony, dlatego pomagamy przy(...)

rehabilitacja wola

Fizjoterapeuta Paweł Dąbkowski ma specjalną ofertę w swoim gabinecie rehabilitacji w Woli. Fala uderzeniowa w Woli w Warszawie, to nowoczesne podejście do fizykoterapii. Jest to niesamowicie skuteczna forma rehabilitacji dla osób, które zmagaj(...)

Centrum Terapii i Rehabilitacji Źródło

Placówka Terapeutyczna ŹRÓDŁO to przestrzeń, w której kreujemy szanse na lepsze życie dla dzieci i ich rodzin. Nasze zadanie to znalezienie korzeni trudności i wspólne dążenie do osiągnięcia celów terapeutycznych. Razem dążymy do osi(...)